WITAMY
 
Jak wycenić wartość swojego używanego samochodu?
Jak uzyskać należne odszkodowanie za wypadek samochodowy z obcokrajowcem?
Jakie składniki odszkodowania można otrzymać za granicą?
Gdzie wykonać ocenę techniczną pojazdu lub kosztorys po wypadku?

 
Na te pytania stara się odpowiedzieć strona internetowa naszej firmy. Zastosowanie się do naszych rad, jak również współpraca z nami, pomoże Wam uniknąć przykrych niespodzianek, jakie mogą spotkać Was w przypadku dochodzenia odszkodowań na własną rękę.
 
Autorzy omawiają tu wybrane rodzaje ubezpieczeń (AC, OC kierowcy, OC dobrowolne oraz NW) i radzą co zrobić w razie zaistnienia szkody w przypadku, gdy sprawcą wypadku jest obcokrajowiec. Strona zawiera również wybrane orzecznictwo Sądu Najwyższego z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych
 
Strona internetowa zawiera również informacje o zakresie działalności Biura Ekspertyz Sądowych Accident. W ramach tego podmiotu wykonywane są specjalistyczne opinie dla potrzeb procesowych (sądów, prokuratur i policji).


Biuro Prawno-Techniczne nie świadczy pomocy prawnej w rozumieniu ustawy o radcach prawnych lub ustawy Prawo o adwokaturze. W razie konieczności skorzystania z takiej pomocy, Biuro Prawno-Techniczne ponosi jednak koszt udzielenia porad prawnych przez współpracującą Kancelarię Prawną. Koszt ten nie obciąża zatem naszych klientów.